Cisco switch CBS110-24T (24xGbE, 2xGbE/SFP combo,fanless)
Kód:
839901
Popis a parametre
Cisco switch CBS110-24T
| Kapacita v miliónoch paketov za sekundu (mpps) (64-bajtové pakety) | 35,7 mpps |
| Kapacita prepínania v gigabitoch za sekundu (Gbps) | 48 Gbps |
| Všeobecné | |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| Tabuľa MAC | 8K adries |
| Jumbo rámec | 9216 bajtov |
| Detekcia slučiek | Pomáha objaviť slučky v sieti, aby sa predišlo broadcastovým búrkam |
| Diagnostika kábla | Rýchlo identifikuje a odstraňuje poruchy sieťových káblov a/alebo skraty |
| Hardvér | |
| Celkový počet portov systému | 24 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 24 Gigabit Ethernet |
| Typ kábla | Kategória 5e alebo lepší |
| Možnosti montáže | Na plochu, na stenu alebo do racku |
| Bezpečnostný zámok | Slot zamku Kensington |
| Flash pamäť | 8 MB |
| CPU | 400 MHz ARM |
| RAM CPU | 64 MB |
| Vyrovnávacia pamäť paketov | 2 Mbit |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W × D × H) | 279 × 170 × 44 mm (11 × 6,7 × 1,73 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 1,56 kg (3,43 lb) |
| Napájanie | 100 až 240V, 50 až 60 Hz, vnútorné, univerzálne |
| Spotreba energie (v najhoršom prípade) | |
| Systémová spotreba energie | 110V=16,3W220V=16,34W |
| Teplota dissipation (BTU/hr) | 55,75 |
| Prevádzková teplota | 32° až 104°F (0° až 40°C) |
| Teplota skladovania | –4° až 158°F (–20° až 70°C) |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90%, relativná, bez kondenzácie |
| Vlhkosť skladovania | 5% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Akustický hluk a MTBF (priemerný čas medzi poruchami) | |
| Ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Akustický hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 524,296 |
| Záruka | Obmedzená doživotná záruka |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
24
Prevedenie
Rack mounted 19"