Cisco switch CBS110-16T (16xGbE, fanless)
Kód:
839899
EAN:
Záruka:
0 Om.Doživot
Popis a parametre
Cisco switch CBS110-16T
| Kapacita v miliónoch paketov za sekundu (mpps) (64-bajtové pakety) | 23,8 mpps |
| Kapacita prepínania v gigabitoch za sekundu (Gbps) | 32 Gbps |
| Všeobecné | |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| MAC tabuľa | 8 000 adries |
| Jumbo rámec | 9216 bajtov |
| Zistenie slučiek | Pomáha objaviť slučky v sieti, aby sa predišlo broadcastovým bourem |
| Diagnostika kábla | Rýchlo identifikovať a odstraniť poruchy a skratky v sieťových kábloch |
| Hardvér | |
| Celkový počet portov systému | 16 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 16 Gigabit Ethernet |
| Combo porty (RJ-45 + Small Form-factor Pluggable [SFP]) | 0 |
| Typ kábla | Kategória 5e alebo lepšia |
| Možnosti inštalácie | Stolové, na stenu alebo do racku |
| Fyzické bezpečnostné zámky | Kensington zámok |
| Flash pamäť | 16 MB |
| CPU | 400 MHz ARM |
| Pamäť CPU | 128 MB |
| Packet Buffer | 2 Mbit |
| Životné prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 279 x 170 x 44 mm (11 x 6,7 x 1,73 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 0,97 kg (2,14 lb) |
| Napájanie | 100 až 240V, 50 až 60 Hz, vnútorné, univerzálne |
| Spotreba energie (najhorší prípad) | |
| Systémová energetická spotreba | 110V=11.33W 220V=11.53W |
| Teplo (BTU/hr) | 39,34 |
| Prevádzková teplota | 32° až 104°F (0° až 40°C) |
| Teplota skladovania | –4° až 158°F (–20° až 70°C) |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Skladovacia vlhkosť | 5% až 90%, relatívna, bez kondenzácie |
| Akustický hluk a Priemerná doba medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Akustický hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 2 685 092 |
| Záruka | Obmedzená dožitá záruka |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
16
Prevedenie
Rack mounted 19"