Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise 3 roky, 25-49 licencií

Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Český.... viac
151.89 EUR bez DPH
Na dotaz
182.27 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise 3 roky, 25-49 licencií

Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise

Komplexné riešenie na ochranu koncové body, postavený na zistiťi, odpoveďi a analýzye analýza rizík

S viac ako 30's vrstvay ochrany, GravityZone Business Security Enterprise je prvé riešenie, ktoré ponúka najúčinnejšiu ochranu na svete s integrovanýu EDR technológie, analýza rizík koncového bodu a používateľaanalýza správania. Správa s jednoduchou architektúrou pomocou jednej centrálnej konzoly a jedného agenta minimalizuje prevádzkové náklady. Tjeho technológia je veľmi významná znižuje povrch útoku na koniecm bod a pomáha spoločnostiam všetkých veľkosť čo najviac znížiť bezpečnostné riziká. Zároveň zjednodušuje správu zabezpečenia a výrazne znižuje náklady na bezpečnostné operácie.

Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise:

 • Najúčinnejšia ochranau zabezpečenie koncových bodov na svete, ktorá sa pravidelne umiestňuje na popredných miestach v rebríčku nezávislých bezpečnostné testy
 • Detekci a reakciana koncové bodyech, ktoré umožňuje každej organizácii používať technológiu EDR a tým znížiť čas odozvy a reakcia s minimálnymi prevádzkovými nákladmi pre zamestnancov IT
 • Integrovaná stránkapodľa analýzau analýza rizík na adrese koniecm bodvrátane správanie používateľa, umožňuje nepretržité monitorovanie koniec koncovt bodů z hľadiska nesprávnych konfigurácií a bezpečnostné riziká a odporúča zmeny nastavení vedúce ke zníženie povrch útoku
 • Jeden agent - jedna konzola pre všetky funkcie vrátane správa záplat, brána firewallu, šifrovanie, kontroly aplikácie, ovládanie obsahu a iné
 • Voliteľné moduly ako napr Správa záplat, Rozšírené zabezpečenie e-mailu alebo Ochrana údajov streamline bezpečnostné procesy a skrátenie času odozvy na stránke prebieha incidenty

Ľahko nasaditeľné zariadenia EDR

Plne funkčné detekčné nástroje určené pre organizácie všetkých veľkostí

Poskytuje jasný prehľad indikátorov ohrozenia (IOC), riešenia hrozieb a reakcie na incidenty jediným kliknutím. GravityZone Business Security Enterprise minimalizuje nároky na IT zdroje a znalosti bezpečnostných tímov. Modul analýzy hrozieb pracuje v cloude a nepretržite monitoruje všetky činnosti a procesy systému pomocou analýzy správania. Vytvára zoznam incidentov a určuje ich priority na ďalšie preskúmanie a reakciu.

Inteligentné reakcie zabezpečujú lepšiu prevenciu

GravityZone Business Security Enterprise je integrované riešenie na prevenciu a detekciu hrozieb. Umožňuje rýchlu reakciu a obnovenie koncových bodov do fázy "lepšie ako predtým". Pomocou informácií o hrozbách získaných z koncových zariadení počas prevádzky poskytuje nástroje na okamžité prispôsobenie pravidiel a opravu zraniteľností s cieľom predísť problémom v budúcnosti. Neustále zlepšujte bezpečnosť svojho prostredia.

Doprajte si kvalitnú ochranu aj bez odborných znalostí v oblasti zabezpečenia

Získajte len relevantné a dôležité informácie, ktoré si vyžadujú vašu pozornosť. Eliminujte šum a nadbytočné informácie na minimum. Prevažná väčšina všetkých útokov je zablokovaná automaticky vo fáze pred vykonaním alebo bezprostredne po vykonaní. Mnohé nové typy útokov vrátane útokov bez súborov , ransomvéru a iných exploitov sú neutralizované vysoko účinnou technológiou novej generácie. Pomocou strojového učenia a vrstiev ochrany, ako sú. Process Inspector, Behavioral Analysis a ďalšie, ktoré eliminujú potrebu ľudského zásahu. To vám ušetrí náklady nielen na odborný personál a ľudské zdroje.

Najúčinnejšia ochrana koncových bodov na svete

Na ochranu pred narušením od začiatku do konca

Špičkoví vedci, matematici a dátoví analytici spoločnosti Bitdefender spolupracujú na vytvorení viac ako 30 vrstiev ochrany vyvíjaných viac ako 18 rokov. Výsledkom je vynikajúca ochrana, ktorá je v súčasnosti licencovaná a používaná vo viac ako 38 % všetkých bezpečnostných produktov IT.

 • Miestne a cloudové strojové učenie: Bitdefender prvýkrát spustil strojové učenie v roku 2009, čo viedlo k zvýšeniu detekcie hrozieb s minimálnym počtom falošne pozitívnych výsledkov, ktoré môžu zastaviť neznáme hrozby vo fáze pred spustením alebo bezprostredne po spustení.
 • Hyperdetect - inteligentné strojové učenie: detekuje sofistikované hrozby a cielené útoky, blokuje hackerské nástroje, útoky bez súborov, útoky nultého dňa, anomálie a iný nebezpečný a neznámy malvér.
 • Anomaly Defense: pokročilá technológia strojového učenia na detekciu neobvyklého správania na základe vlastného výskumu spoločnosti Bitdefender.
 • Cloudový sandbox: Poskytuje vylepšenú detekciu pokročilých útokov vo fáze pred spustením automatickým odosielaním súborov, ktoré si vyžadujú ďalšiu analýzu, do cloudovej karantény a následným prijatím nápravných opatrení.
 • Obrana pred sieťovými útokmi: Odhaľovanie a blokovanie nových typov hrozieb, ako sú útoky hrubou silou, krádeže hesiel a rôzne maskovacie manévre útočníkov.
 • Obrana proti zneužitiu: Moduly na prevenciu zneužitia pamäte blokujú útoky skôr, ako môžu zneužiť systém.
 • Obrana proti útokom bez súborov: Deteguje a blokuje škodlivé skripty a útoky bez súborov
 • Integrovaný firewall, kontrola zariadení, filtrovanie webového obsahu, kontrola aplikácií a ďalšie.
 • Zmiernenie ransomvéru: vytvára zálohu súborov v reálnom čase pred ich zmenou podozrivým procesom, aby sa znížilo riziko straty údajov počas pokročilých útokov ransomvéru.
 • Ďalšie moduly Zabezpečenie e-mailov, Šifrovanie celého disku, Správa záplat

Analýza rizík koncových bodov a správania používateľov

Umožňuje proaktívne kroky na posilnenie systémov v celom podniku

Bitdefender Endpoint Risk Analytics (ERA) umožňuje organizáciám priebežne vyhodnocovať a opravovať nesprávne konfigurácie v nastaveniach zabezpečenia a koncových bodov pomocou prehľadného zoznamu priorít. Vďaka jedinečnej analýze rizík koncových bodov a správania používateľov ponúka GravityZone nepretržité znižovanie plochy útokov

..

Jazyk
Český
Pre koho je licencia určená
Komerčné

Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise 3 roky, 25-49 licencií

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536