Bitdefender GravityZone Business Security Premium 3 roky, 25-49 licencií

Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Český.... viac
141.94 EUR bez DPH
Na dotaz
170.33 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Bitdefender GravityZone Business Security Premium 3 roky, 25-49 licencií

Bitdefender GravityZone Business Security Premium

Nová generácia ochrany koncových bodov

Rozšírené o analýzu rizík pre ľudí

Integrovaná platforma na ochranu koncových bodov, riadenie rizík a vyšetrovanie útokov. Rozšírené o analýzu rizikového správania používateľov.

GravityZone Elite chráni vašu organizáciu pred celým spektrom sofistikovaných kybernetických hrozieb. Vďaka viac ako 30 bezpečnostným technológiám založeným na strojovom učení poskytuje GravityZone viacero vrstiev ochrany, ktoré konzistentne prekonávajú bežné zabezpečenie koncových bodov, čo bolo preukázané nezávislým testovaním.

Jeden agent, jedna konzola pre fyzické, virtuálne, mobilné a cloudové koncové body a e-mail. GravityZone Elite pridáva do vášho bezpečnostného ekosystému ľudský prvok, minimalizuje režijné náklady na správu a poskytuje vám všadeprítomný prehľad a kontrolu.

Najúčinnejšia prevencia na svete

Automaticky zastavte 99 % útokov pomocou prístupu zameraného na prevenciu, ktorý kombinuje viac ako 30 technológií vrátane strojového učenia, analyzátora pieskoviska, ochrany proti zneužitiu a behaviorálnej analýzy.

Vyšetrovanie a vizualizácia útoku

Získajte prehľad o prostredí hrozieb a vykonajte forenznú analýzu útokov zameraných konkrétne na vašu organizáciu. Vizualizujte reťazec útoku a prijmite nápravné opatrenia.

Zabezpečenie na základe analýzy koncových bodov a rizík pre ľudí

Posilnite svoju bezpečnostnú pozíciu pomocou integrovanej správy zariadení a aplikácií, záplatovania, šifrovania a ďalších technológií. Využívajte integrované riadenie rizík a analytiku na priebežné hodnotenie, určovanie priorít a riešenie chybných konfigurácií a zraniteľností. Vrátane tých, ktoré spúšťajú ľudia.

Vlastnosti a výhody

Obrana proti sieťovému útoku

Bitdefeder Network Attack Defense, nová vrstva zabezpečenia koncového bodu navrhnutá na detekciu a prevenciu pokusov o útok, ktoré zneužívajú zraniteľnosti siete. Zablokuje niekoľko útokov založených na sieťovom toku ešte pred ich spustením (napr. Brute Force, Password Stealers alebo Lateral Movement). Služba Network Attack Defense tiež generuje incidenty EDR a je dôležitým zdrojom informácií pre koreláciu incidentov EDR.

Analýza ľudských rizík

Pomáha identifikovať činnosti a správanie používateľov, ktoré predstavujú bezpečnostné riziko pre organizáciu, napríklad používanie nešifrovaných webových stránok na prihlasovanie na webové stránky, zlá správa hesiel, používanie kompromitovaných USB v sieti organizácie, opakované infekcie atď. Ak do centra stratégie analýzy a riadenia rizík postavíte ľudský faktor, vaša organizácia bude mať ešte silnejšiu ochranu pred útokmi a prienikmi do vašich systémov.

HyperDetect™ blokuje útoky bez súborov

Bitdefender HyperDetect obsahuje modely strojového učenia a technológiu skrytej detekcie útokov. Zavádza ďalšiu vrstvu zabezpečenia špeciálne navrhnutú na odhaľovanie pokročilých útokov a podozrivých aktivít vo fáze pred spustením.

Sandbox Analyzer zlepšuje detekciu cielených útokov

Bitdefender Sandbox Analyzer poskytuje detekciu pred spustením pokročilých útokov automatickým odoslaním súborov, ktoré si vyžadujú ďalšiu analýzu, do cloudového pieskoviska a prijatím nápravných opatrení na základe verdiktu.

Vyšetrovanie a vizualizácia útoku

Vyšetrovanie a vizualizácia útokov zvyšuje úroveň prehľadu o hrozbách vo vašej organizácii a odhaľuje širší kontext útokov na koncové body. Umožňuje vám zamerať sa na konkrétne hrozby a prijať nápravné opatrenia.

Riadenie a analýza rizík

Správa rizík a analytika nepretržite skenujú koncové body na chybné konfigurácie a zraniteľnosti aplikácií a poskytujú odporúčania na určenie priorít a nápravu, čím pomáhajú kontrolovať riziko a zmenšujú priestor na útoky.

Strojové učenie predpovedá a blokuje pokročilé útoky

Spoločnosť Bitdefender využíva strojové učenie v celom svojom portfóliu. Scan Engine, HyperDetect, Sanbox Analyzer, Content Control, Global Protective Networ sú len niektoré príklady technológií Bitdefender, ktoré využívajú strojové učenie.

Exploit defense chráni pamäť

Pomocou funkcie Exploit Defense sa zoznam blokovaných exploitov rozširuje na fázu pred vykonaním útoku, čím sa poskytuje ochrana proti známym a neznámym exploitom na začiatku útočného reťazca.

..

Jazyk
Český
Pro koho je licence určena
Komerční

Bitdefender GravityZone Business Security Premium 3 roky, 25-49 licencií

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536