Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703064
Part numberJ4858D
EAN produktu190017245836
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
267.6 EUR
Vaša cena bez DPH
79.41 EUR
Vaša cena vrátane DPH
95.29 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je95.29EUR  s dph
Váš e-mail