Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703070
Part numberJ9150D
EAN produktu190017245935
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1113.6 EUR
Vaša cena bez DPH
254.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
305.40 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je305.40EUR  s dph
Váš e-mail