Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703261
Part numberJ9152DR
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
214.8 EUR
Vaša cena bez DPH
159.14 EUR
Vaša cena vrátane DPH
190.97 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DR.
Aktuálna cena produktu je190.97EUR  s dph
Váš e-mail