QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).... viac
Bežná cena: 507.54 EUR (-37%)
265.66 EUR bez DPH
Na dotaz
318.79 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C.
Typ príslušenstva
Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 Lite,SM,2km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, HP komp., 0 - 70°C

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536
Ďalšie informácie