Jabra PanaCast 50, sivá

Typ zariadenia:Videokonferencie.... viac
Bežná cena: 1 639.99 EUR (-13%)
1 191.73 EUR bez DPH
Na dotaz
1 430.08 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Jabra PanaCast 50, sivá

Prvý inteligentný videokonferenčný systém pre nový normál

V dnešnom svete sme od seba fyzicky vzdialení viac ako kedykoľvek predtým, takže na vzdialené stretnutia potrebujete skvelý zvuk a video. Zároveň však musíte zabezpečiť, aby vaše kancelárie a priestory na spoluprácu boli pre všetkých bezpečnejšie. Vďaka nášmu profesionálnemu spracovaniu zvuku, pokročilej a inovatívnej 180° video technológii a množstvu jedinečných inteligentných funkcií ponúka PanaCast 50 možnosť opäť organizovať bezpečné stretnutia so sociálnym odstupom - nech už váš nový pracovný režim vyzerá akokoľvek.

Počúvajte a nechajte sa počuť, prirodzene.

Keď všetci dokážu jasne komunikovať, stretnutia prebiehajú lepšie. Pokročilá technológia formovania lúča maximalizuje odstup signálu od šumu a zabezpečuje krištáľovo čistý hlas z akéhokoľvek miesta v miestnosti. A vďaka pokročilej plne duplexnej technológii sa každý môže zapojiť do diskusie v reálnom čase. Žiadne slovné prejavy, ktoré sú v osobnej konverzácii také dôležité, sa nikdy nestratia.

Všetky sú v zábere

Okrem vynikajúceho zvuku ponúka PanaCast 50 aj video, ktoré zachytí všetkých zúčastnených. Tri 13-megapixelové kamery integrované do presnej zostavy, ktorá sníma celú miestnosť. To najlepšie je však inde: patentovaná technológia využíva inteligentný algoritmus v reálnom čase na určenie najlepších miest na spojenie všetkých troch zdrojov obrazu, aby sa vytvoril plynulý 180° záber vo vysokom panoramatickom rozlíšení 4K. Vďaka tomu v zábere nikto nechýba a nedochádza k žiadnemu skresleniu alebo deformácii.

..
Typ zařízení
Videokonference

Jabra PanaCast 50, sivá

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536