Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m.

Kód produktu199729
Part number221692-B22
EAN produktu720591611590
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
78.97 EUR
Vaša cena vrátane DPH
94.76 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors).















Cabling type Fiber optic
Product dimensions (W x D x H) 10.63 x 12.88 x 2.5 in
Quantity per Package 1
Weight ( Imperial ) 0.54 lb
Weight ( Metric ) 0.24 kg
.
Aktuálna cena produktu je94.76EUR  s dph
Váš e-mail