Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchHP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable
HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.

Kód produktu316066
Part numberQL268B
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
696 EUR
Vaša cena bez DPH
534.35 EUR
Vaša cena vrátane DPH
641.22 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes
..
Aktuálna cena produktu je641.22EUR  s dph
Váš e-mail