GIGABYTE GC-TPM2.0_S

Bezpečný výpočet s TPM 2 od spoločnosti GIGABYTE.0 RiešenieV súčasnosti je bezpečnosť v popredí záujmu každého z nás. Vzhľadom na to, že sa kybernetickí zločinci na celom svete aktívne snažia ukradnúť vaše finančné a osobné údaje, musíte urobiť všetko pre svoju ochranu.Hoci sa mnohí používatelia chránia pomocou antivír... viac
24.08 EUR bez DPH
Na dotaz
28.9 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

GIGABYTE GC-TPM2.0_S

Bezpečný výpočet s TPM 2 od spoločnosti GIGABYTE.0 Riešenie
V súčasnosti je bezpečnosť v popredí záujmu každého z nás. Vzhľadom na to, že sa kybernetickí zločinci na celom svete aktívne snažia ukradnúť vaše finančné a osobné údaje, musíte urobiť všetko pre svoju ochranu.
Hoci sa mnohí používatelia chránia pomocou antivírusových programov a iných softvérových opatrení, v skutočnosti, ak chcete mať úplný pokoj, musíte urobiť ďalší krok a použiť hardvérové bezpečnostné riešenie. To je obzvlášť dôležité pre zamestnancov, ako sú účtovníci alebo poisťovací agenti, ktorí pracujú s osobnými údajmi mnohých osôb.
Našťastie existuje riešenie, ktoré vám pomôže zabezpečiť vaše drahocenné údaje: modul TPM (Trusted Platform Module).

Pridanie ďalšej úrovne zabezpečenia

TPM je diskrétny kryptografický procesor pripojený k dcérskej doske, ktorá sa pripája k základnej doske. V TPM je bezpečne uložený váš kryptografický kľúč, ktorý môžete vytvoriť pomocou šifrovacieho softvéru, napríklad Windows BitLocker. Bez tohto kľúča zostane obsah počítača používateľa zašifrovaný a chránený pred neoprávneným prístupom.
To znamená, že pri použití čipu TPM budú údaje v našom počítači v bezpečí nielen pred vonkajšími softvérovými hrozbami, ale aj pred fyzickou krádežou. GIGABYTE TPM GC-TPM 2.0 je vybavený pokročilým 2048-bitovým kryptografickým procesorom SLB9665 od spoločnosti Infineon®. Procesor SLB9665 by Infineon spĺňa všetky najnovšie priemyselné štandardy vrátane TPM 2.0, ako aj Common Criteria (EAL4+).

Tento procesor vytvára šifrovací kľúč vojenskej úrovne, ktorý umožňuje šifrovať pevný disk pomocou nástroja Windows BitLocker a tiež overovať vašu identitu online pri úlohách, ako je napríklad online bankovníctvo.
GC-TPM2.0_S je kompatibilný so základnými doskami GIGABYTE, ktoré obsahujú TPM header na:
Intel platforma: Z390 séria, H370 séria, B360 séria, H310 (2.0), séria X299, séria Z370
Platforma AMD: séria X399, séria X470, séria B450, séria X370, séria B350
* podporovaný stav sa môže líšiť v závislosti od špecifikácií základnej dosky
* Podpora pre Windows 7 64-bit, Windows 8.1 32/64-bitov, Windows 10 64-bitov
* Všetky materiály uvedené v tomto dokumente slúžia len ako referencia. Spoločnosť GIGABYTE si vyhradzuje právo kedykoľvek upraviť alebo revidovať obsah bez predchádzajúceho upozornenia.
* Inzerovaný výkon je založený na maximálnych teoretických hodnotách rozhrania od príslušných dodávateľov čipových súprav alebo organizácií, ktoré definovali špecifikáciu rozhrania. Skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie systému.
* Všetky ochranné známky a logá sú vlastníctvom ich príslušných držiteľov.
* Vzhľadom na štandardnú architektúru počítača je určité množstvo pamäte vyhradené na používanie systému, a preto je skutočná veľkosť pamäte menšia ako uvedená.

..

GIGABYTE GC-TPM2.0_S

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536