GIGABYTE GC-TPM2.0 1.0 Karta, kľúč hlavičky TPM, zbernica LPC

GC-TPM2.0 Bezpečný výpočet s TPM 2 od spoločnosti GIGABYTE.0 Riešenie V súčasnosti je bezpečnosť v popredí záujmu každého z nás. Vzhľadom na to, že sa kybernetickí zločinci na celom svete aktívne snažia ukradnúť vaše finančné a osobné údaje, musíte urobiť všetko pre svoju ochranu.Hoci sa mnohí používatelia chránia pomo... viac
23.87 EUR bez DPH
Na dotaz
28.64 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

GIGABYTE GC-TPM2.0 1.0 Karta, kľúč hlavičky TPM, zbernica LPC

GC-TPM2.0

Bezpečný výpočet s TPM 2 od spoločnosti GIGABYTE.0 Riešenie

V súčasnosti je bezpečnosť v popredí záujmu každého z nás. Vzhľadom na to, že sa kybernetickí zločinci na celom svete aktívne snažia ukradnúť vaše finančné a osobné údaje, musíte urobiť všetko pre svoju ochranu.
Hoci sa mnohí používatelia chránia pomocou antivírusových programov a iných softvérových opatrení, v skutočnosti, ak chcete mať úplný pokoj, musíte urobiť ďalší krok a použiť hardvérové bezpečnostné riešenie. To je obzvlášť dôležité pre zamestnancov, ako sú účtovníci alebo poisťovací agenti, ktorí pracujú s osobnými údajmi mnohých osôb.
Našťastie existuje riešenie, ktoré vám pomôže zabezpečiť vaše drahocenné údaje:modul TPM (Trusted Platform Module).

Pridanie ďalšej úrovne zabezpečenia

TPM je diskrétny kryptografický procesor pripojený k dcérskej doske, ktorá sa pripája k základnej doske. V TPM je bezpečne uložený váš kryptografický kľúč, ktorý môžete vytvoriť pomocou šifrovacieho softvéru, napríklad Windows BitLocker. Bez tohto kľúča zostane obsah počítača používateľa zašifrovaný a chránený pred neoprávneným prístupom.
To znamená, že pri použití čipu TPM budú údaje v našom počítači v bezpečí nielen pred vonkajšími softvérovými hrozbami, ale aj pred fyzickou krádežou. GIGABYTE TPM GC-TPM 2.0 je vybavený pokročilým 2048-bitovým kryptografickým procesorom SLB9665 od spoločnosti Infineon®. Procesor SLB9665 by Infineon spĺňa všetky najnovšie priemyselné štandardy vrátane TPM 2.0, ako aj Common Criteria (EAL4+).

Tento procesor vytvára šifrovací kľúč vojenskej úrovne, ktorý umožňuje šifrovať pevný disk pomocou nástroja Windows BitLocker a tiež overovať vašu identitu online pri úlohách, ako je napríklad online bankovníctvo.
GC-TPM 2.0 je kompatibilný so základnými doskami GIGABYTE, ktoré obsahujú TPM header na:
Platforma Intel: 200-series, 100-series, 8-series* , 9-series & X99 series
Platforma AMD: AM4, FM2 series

* Podpora GIGABYTE GC-TPM 2.0 je potrebné aktualizovať najnovší BIOS.
* Podpora pre 64-bitový systém Windows 7, Windows 8.1 32/64-bitov, Windows 10 64-bitov
* Všetky materiály uvedené v tomto dokumente slúžia len ako referencia. Spoločnosť GIGABYTE si vyhradzuje právo kedykoľvek upraviť alebo revidovať obsah bez predchádzajúceho upozornenia.
* Inzerovaný výkon je založený na maximálnych teoretických hodnotách rozhrania od príslušných dodávateľov čipových súprav alebo organizácií, ktoré definovali špecifikáciu rozhrania. Skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od konfigurácie systému.
* Všetky ochranné známky a logá sú vlastníctvom ich príslušných držiteľov.
* Vzhľadom na štandardnú architektúru počítača je určité množstvo pamäte vyhradené na používanie systému, a preto je skutočná veľkosť pamäte menšia ako uvedená.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

ovládač Infineon SLB9665TT2.0 FW5.51
rozhranie Kľúč hlavičky TPM, zbernica LPC

..

GIGABYTE GC-TPM2.0 1.0 Karta, kľúč hlavičky TPM, zbernica LPC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536