Garmin zařízení pro výcvik psů - Delta XC Bundle

Typ elektroniky:Ostatné.... viac
150.59 EUR bez DPH
Na dotaz
180.71 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1035973
EAN: 753759137243
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Garmin
Popis a parametre

Garmin zařízení pro výcvik psů - Delta XC Bundle

 Delta XC je nový výcvikový systém s technológiou Tri- Tronics ®.
 Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Súčasne môžete cvičiť až 3 psov.
 3 "akčné" tlačidlá slúžia na výber spôsobu korekcie - tón, vibrácia alebo elektronické impulzy ( 18 stupňov), bočné tlačidlá a ľahko čitateľný LCD displej umožňujú rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku. Je možné nastaviť 3 výcvikové režimy. Vymeniteľné kontaktné snímače zaručia, že výcvik bude efektívny pre akékoľvek plemeno psa.

 Vycvik troch psov
 Vďaka novej technológii Delta XC umožňuje výcvik až 3 psov naraz. Vďaka prehľadnému LCD displeju prepínate medzi jednotlivými psami vo výcviku a pre každého si môžete nastaviť výcvikový režim, intenzitu impulzov... máte na výber z 3 možností nastavenia korekcie. Zariadenie je použiteľné na všetky typy srsti a pre všetky plemená psov.

 Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálny
 Každý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.

 Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitý
 Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.

 Výcvikový režim - vibrácia
 Ak chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.

 Výcvikový režim - tón
 Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.

 Dosah 800 m
 Každý, kto cvičí svojho psa, vie, že trest má ten správny efekt, keď je vykonaný v momente nevhodného správania sa psa. V prírode to však nie je možné, pokiaľ nemáte nadprirodzené schopnosti. Delta XC sa stane vaším čarovným prútikom, keďže má dosah až 800 m v závislosti od podmienok prostredia. Okamžitá korekcia nevhodného správania je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako dosiahnuť želaný výsledok pri výcviku vášho štvornohého zverenca.

 Vodotesnost IPX7
 Výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.

 Dobíjateľná batéria
 Napájanie je zabezpečené rýchlo nabíjateľnou lítium - iónovou batériou.

.
Typ elektroniky
Ostatné

Garmin zařízení pro výcvik psů - Delta XC Bundle

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536