Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Sieťové karty pre servery

FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LC

Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.

Kód produktu4045525
Part numberS26361-F3986-L4
EAN produktu4051554334376
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1423.36 EUR
Vaša cena bez DPH
1185.81 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1422.97 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ LR module 10Gb Ethernet for single mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710-DA2 Ethernet Adapter, PRIMERGY BX400/BX900 10Gb LAN connection blade, LAN adapter D2755 and DynamicLoM interface cards for PRIMERGY M4 and M2 generations. For single-mode long-range fiber optic cables up to 10km..
Počet kanálov: 1
Pripojiteľnosť do slotu: PCI-E
Konektor: RJ-45
Aktuálna cena produktu je1422.97EUR  s dph
Váš e-mail