DDR5 16GB 4800MHz GIGABYTE CRUCIAL DIMM

Typ pamäťového modulu:DDR5.... viac
79.89 EUR bez DPH
Na dotaz
95.87 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

DDR5 16GB 4800MHz GIGABYTE CRUCIAL DIMM

Crucial 16 GB DDR5-4800 UDIMM

  • Rýchlejšie načítanie a prenosy súborov - Pamäť Crucial DDR5 Desktop Memory dokáže vášmu počítaču pri spustení poskytnúť o 50 % viac dát ako pamäť DDR4, čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu, prenosu súborov, sťahovaniu, obnovovacím frekvenciám a menšiemu oneskoreniu5. Vďaka vyššej účinnosti zbernice je technológia DDR5 nielen rýchlejšia ako predchádzajúca generácia, ale aj lepšia.
  • Svižnejší multitasking - Crucial DDR5 ponúka o 50 % vyššie rýchlosti ako DDR4 pri uvedení na trh, čím používateľom poskytuje extrémny výkon hneď po vybalení. Ešte pôsobivejšie je, že pamäť Crucial DDR5 je optimalizovaná na vyšší výkon a multitasking, a to nielen počas testovania, ale aj v reálnych podmienkach. Otváranie viacerých kariet prehliadača a prepínanie medzi aplikáciami je teraz citlivejšie ako kedykoľvek predtým.
  • Extrémne inovácie pre stabilný výkon - Crucial DDR5 predstavuje extrémny krok vpred v inžinierstve oproti predchádzajúcej generácii s dvoma nezávislými 32-bitovými kanálmi na modul pre optimalizovaný výkon. Pamäť Crucial DDR5 je navrhnutá s technológiou on-die ECC (ODECC) na úrovni komponentov pre dlhodobú stabilitu a je navrhnutá tak, aby si zachovala rovnakú spoľahlivosť ako predchádzajúca generácia, a to aj pri náročných požiadavkách na počítače novej generácie.
  • Optimalizovaná energetická účinnosť - Pre lepšiu účinnosť a stabilitu zavádza Crucial DDR5 reguláciu napätia na module pomocou integrovaného obvodu riadenia napájania (PMIC), ktorý bol pri starších pamäťových technológiách na základnej doske. Výsledkom je lepšia signalizácia a čistejšie napájanie modulov (DIMM). Okrem toho je prevádzkové napätie modulu DDR5 iba 1.1 V v porovnaní s 1 V pri DDR4.2V.
  • Kvalita Micron® - overená spoľahlivosť, ktorej môžete dôverovať - Ako vertikálne integrovaná spotrebiteľská značka spoločnosti Micron sa Crucial teší dôvere miliónov ľudí, pokiaľ ide o spoľahlivosť, výkon a kompatibilitu. Na rozdiel od výrobcov modulov zahŕňa náš jedinečný vzťah so spoločnosťou Micron hlbšiu úroveň inžinierskej spolupráce, aby sme z našich produktov vyťažili každý gram výkonu bez toho, aby sme ohrozili ich spoľahlivosť. Vďaka viac ako 43 rokom špičkovej výroby spoločnosti Micron a viac ako 25 rokom vývoja spotrebiteľských produktov spoločnosti Crucial poskytuje Crucial DDR5 našu obmedzenú doživotnú záruku a výkon, ktorému môžete dôverovať. Pokiaľ ide o pamäť, neuspokojte sa s menšou.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

technológia DDR5
rýchlosť DDR5-4800
rýchlosť PC PC5-38400
hustota 16 GB
typ modulu UDIMM
Typ DIMM Nevypĺňané
oneskorenie CAS 40
Rozšírené časovanie 40-39-39
napätie 1.1V
Množstvo súpravy 1
Záruka Obmedzená životnosť

..

Technologie paměti RAM
DDR5
Využití paměti
PC
Velikost paměti RAM (GB)
16
Frekvence paměti RAM (GHz)
4,8

DDR5 16GB 4800MHz GIGABYTE CRUCIAL DIMM

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
HPonline.SK, spol. s r.o.
Vajnorská 137
83104 Bratislava
Slovenská Republika
IČO: 36752151
IČ DPH (DIČ): 2022347536