Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu176139
Part numberDMC-515SC/E
EAN produktu790069241864
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
155.26 EUR
Vaša cena bez DPH
122.16 EUR
Vaša cena vrátane DPH
146.59 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru - konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)

- vzdálenost až 15 km
.
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuálna cena produktu je146.59EUR  s dph
Váš e-mail