Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
505.88 EUR
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
401.75 EUR
Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver
177.04 EUR
Skladom u dodávateľa
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXCISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX.
521.84 EUR
CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nmTechnológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
364.62 EUR
Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
965.92 EUR
Cisco SFP-10G-LRM=Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
626.06 EUR
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
20.54 EUR
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
23.27 EUR
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
24.52 EUR
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
27.31 EUR
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mTechnológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
27.88 EUR