Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Sieťové karty pre servery

FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+

Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.

Kód produktu4043421
Part numberS26361-F3629-L502
EAN produktu4051554206949
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
697.73 EUR
Vaša cena bez DPH
581.35 EUR
Vaša cena vrátane DPH
697.62 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+


Bracket for low profile and full hight enclosed

The 10GbE adapter requires a x8 PCIe slot.

The controller supports to the following SFP+ modules for optical connections:



- MMF SFP+ module (S26361-F3986-E3)

- SMF SFP+ module (S26361-F3986-E4)



For connections with SFP+ twinax cables the guidlines from the switch vendor must be considered.

The controller supports the cables from the major switch vendors.

The cable assistant of the SystemArchitect requires the virtual ordercode V:TWX CONNECTOR-PY.

.
Počet kanálov: 1
Pripojiteľnosť do slotu: PCI-E
Konektor: RJ-45
Aktuálna cena produktu je697.62EUR  s dph
Váš e-mail